Aktuální novinky

Postupujícími do osmifinále mužů je obhájce SKK Rokycany, TJ Unie Hlubina, KK Slavoj Praha, TJ Valašské Meziříčí B, KK Kosmonosy, KK Ježci Jihlava, Sokol Husovice A, Klokani CB Dobřany A, Valašské Meziříčí A, Podlužan Prušánky, Slovan Kamenice n.L., TJ Spartak Přerov, Sokol Duchcov, KC Zlín a TJ Třebíč A.

Prvními postupujícími do čtvrtfinále jsou ženy TJ Centropen Dačice, které vyzvou stříbrný tým z loňského roku SKK Náchod A.

Termíny 1. kola mužů a osmifinále žen:

- muži do 25. 2. 2024

- ženy do 17. 3. 2024

Družstvo s vyšším losovacím číslem začíná vzájemná utkání na domácí kuželně. Po vzájemné dohodě družstev a se souhlasem řídícího orgánu si družstva mohou prohodit pořadí startů na kuželnách, popř. uskutečnit oba zápasy pouze na jedné kuželně.

Výsledky posledních zápasů

Muži
25. 2.TJ Třebíč A - Jiskra Hazlov6:0
21. 2.TJ Sokol Duchcov - TJ Radlice Praha5:1
20. 2.TJ Spartak Přerov - KK Šumperk A2:4
20. 2.KC Zlín - TJ Centropen Dačice5:1
20. 2.Slovan Kamenice n.L. - SKK Bohušovice5:1
17. 2.Podlužan Prušánky - SKK Náchod A4:2
14. 2.TJ Valašské Meziříčí A - Sokol Husovice C6:0
14. 2.TJ Lomnice A - CB Klokani Dobřany A5:1
14. 2.KK Šumperk A - TJ Spartak Přerov1:5
13. 2.KK Ježci Jihlava - SKK Náchod B6:0
Více zápasů
Ženy
25. 2.Centropen Dačice - Lokomotiva Ústí n.L.5:1
17. 2.TJ Lomnice - KK Jihlava2:4
15. 2.Lokomotiva Ústí n.L. - Centropen Dačice0:6
11. 2.KK Konstruktiva Praha - KK Vyškov2:4
20. 1.TJ Sokol Rudná - TJ Spartak Přerov0:6
14. 1.SKK Rokycany - Lokomotiva Ústí n.L.1:5
8. 1.KK Kosmonosy - Sokol Rudná2:4
3. 1.SK Podlužan Prušánky - KK Vyškov2:4
21. 12.SK Baník Ratíškovice - TJ Sokol Husovice4:2
6. 12.KK Vyškov - SK Podlužan Prušánky4:2
Více zápasů

Program

Muži
25. 2.KK Mor.Slávia Brno - Lokomotiva Trutnov14:00
Los muži základní částLos muži finálová část
Ženy
3. 3.KK Jihlava - TJ Lomnice14:00
Los ženy

Všechny výsledky mužů

1. předkolo

2. předkolo

3. předkolo

1. kolo

TJ Sokol Přemyslovice - KK Šumperk B

9:3 (18:14)

TJ Lomnice C - TJ Sokol Duchcov B

1:11 (8,5:23,5)

TJ Unie Hlubina B - KK Šumperk A

6:6 (15:17)

KK Hvězda Trnovany - TJ Lomnice B

7:5 (16,5:15,5)

TJ VTŽ Chomutov - Kuželky Aš

6:6 (16,5:15,5)

TJ Sokol Přemyslovice - KK Šumperk A

2:10 (13,5:18,5)

TJ Červený Kostelec B - KK Slavoj Praha B

7:5 (16:16)

KK Svitavy B - SKK Náchod A

0:12 (5:27)

Kuželky Holýšov B - CB Dobřany B

5:7 (17,5:14,5)

KK Svitavy A - KK Konstruktiva Praha

5:7 (11,5:20,5)

KK Hvězda Trnovany - TJ Sokol Duchcov B

2:10 (12:20)

TJ Radlice Praha B - KK Dobruška

5:7 (13:19)

TJ Spartak Přerov B - TJ Odry

5:7 (15,5:16,5)

Sokol Rudná B - TJ Loko České Velenice

2:10 (11:21)

Kuželky Holýšov A - KK Lokomotiva Tábor

2:10 (9,5:22,5)

TJ Blatná - Klokani CB Dobřany A

0:12 (8:24)

KK Jiří Poděbrady - SKK Hořice B

7:5 (17:15)

Jiskra Hazlov - SK Verneřice

9:3 (17,5:14,5)

KK Zálabák Smiřice - TJ Kuželky Česká Lípa

5:7 (14:18)

Moravská Slávia Brno B - SK Baník Ratíškovice

5:7 (18:14)

Slovan Kamenice n.L. B - TJ Třebíč B

4:8 (14:18)

KK Réna Ivančice - TJ Nové Město A

6:6 (16,5:15,5)

TJ Nové Město n.M. B - TJ Sokol Husovice C

3:9 (15:17)

Jiskra Nová Bystřice - TJ Slavoj Plzeň

7:5 (19,5:12,5)

SK Uhelné Sklady Praha - TJ Radlice Praha A

5:7 (15:17)

SK Solnice - AC Sparta Praha

9:3 (24:8)

Slovan Kamenice n.L. C - TJ Sokol Brno IV

3:9 (13,5:18,5)

SKK Náchod B - SK Žižkov Praha

7:5 (15,5:16,5)

TJ VOKD Poruba - TJ Unie Hlubina A

3:9 (11:21)

SKK Hořice C - KK Kosmonosy

2:10 (13:19)

Sokol Rudná A - TJ Centropen Dačice

0:12 (9:23)

KK Šumperk A - VKK Vsetín

9:3 (17,5:14,5)

TJ VTŽ Chomutov - Jiskra Hazlov

0:12 (4:28)

TJ Sokol Husovice C - SK Baník Ratíškovice

6:6 (20:12)

CB Dobřany B - TJ Centropen Dačice

4:8 (12:20)

TJ Sokol Duchcov B - SKK Bohušovice

1:11 (12,5:19,5)

KK Réna Ivančice - TJ Třebíč B

2,5:9,5 (15,5:16,5)

TJ Červený Kostelec B - SKK Náchod A

5:7 (14:18)

SKK Jičín - TJ Radlice Praha A

2:10 (14,5:17,5)

KK Dobruška - Lokomotiva Trutnov

2:10 (10:22)

Kuželky Česká Lípa - KK Kosmonosy

5:7 (15:17)

Jiskra Nová Bystřice - Loko České Velenice

7:5 (17:15)

SKK Náchod B - KK Konstruktiva Praha

6:6 (17,5:14,5)

TJ Sokol Brno IV - TJ Sokol Husovice B

6:6 (16,5:15,5)

TJ Odry - TJ Unie Hlubina A

2:10 (10:22)

TJ Lokomotiva Tábor - Klokani CB Dobřany A

5:7 (17:15)

SK Solnice - KK Jiří Poděbrady

6:6 (15:17)

KK Šumperk A - TJ Spartak Přerov

5:7 (14,5:17,5)

TJ Centropen Dačice - KC Zlín

3:9 (14:18)

SKK Bohušovice - Slovan Kamenice n.L.

6:6 (15,5:16,5)

CB Klokani Dobřany A - TJ Lomnice A

7:5 (22:10)

Sokol Husovice C - TJ Valašské Meziříčí A

1:11 (9:23)

SKK Náchod A - Podlužan Prušánky

2,5:9,5 (11,5:20,5)

KK Jiří Poděbrady - TJ Valašské Meziříčí B

2:10 (11:21)

Sokol Brno IV - Sokol Husovice A

1:11 (10:22)

Lokomotiva Trutnov - KK Mor.Slávia Brno

SKK Náchod B - KK Ježci Jihlava

0:12 (7:25)

Jiskra Hazlov - TJ Třebíč A

1:11 (11:21)

TJ Radlice Praha - TJ Sokol Duchcov

6:6 (14,5:17,5)

KK Kosmonosy - TJ Červený Kostelec

6:6 (17,5:14,5)

KK Slavoj Praha - TJ Třebíč B

10:2 (23,5:8,5)

Jiskra Nová Bystřice - SKK Rokycany

3:9 (11:21)

TJ Unie Hlubina - KK Slovan Rosice

8:4 (19,5:12,5)
Nejlepší výkony muži

Všechny výsledky žen

1. kolo

Osmifinále

Sokol Rudná - KK Kosmonosy

10:2 (19,5:12,5)

Lokomotiva Ústí n.L. - SKK Rokycany

10:2 (17,5:14,5)

TJ Sokol Husovice - SK Baník Ratíškovice

7:5 (18:14)

KK Vyškov - SK Podlužan Prušánky

8:4 (16:16)

TJ Lomnice - SK Žižkov Praha

11:1 (17:15)

Lokomotiva Ústí n.L. - Centropen Dačice

1:11 (12,5:19,5)

TJ Sokol Rudná - TJ Spartak Přerov

KK Konstruktiva Praha - KK Vyškov

TJ Lomnice - KK Jihlava

Nejlepší výkony ženy