PRO-TEC CUP   Pohár ČKA   2016-2017  

Poslední aktualizace: neděle, 04. prosince 2016 22:22

Menu Aktuální výsledky - Muži Příští program - Muži Zpravodaje
Rozpisy
  Rozpis PČKA
  Finálový turnaj 
  Formulář přihl. 
MUŽI
Los (pavouk)
  Základní část
  Nadstavba
Výsledky
  1.předkolo
  2.předkolo
  3.předkolo
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifinále a finále
Výkony
  Nejlepší výkony
ŽENY
Los (pavouk)
  Nadstavba
Výsledky
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifinále a finále
Výkony
  Nejlepší výkony

TOPlist 

02.12.  Lomnice B   Chomutov  5:1 (12:4)
01.12.  Rokycany B   Holýšov A  4:2 (10:6)
01.12.  Jičín B   Konstruktiva B  4,5:1,5 (8,5:7,5)
30.11.  Tehovec   Hradec Králové  3:3 (8:8)
30.11.  Trutnov B   Náchod A  2:4 (7,5:8,5)
29.11.  Zlín A   Vsetín B  6:0 (12:4)
29.11.  Rudná B   Tábor A  1:5 (5:11)
29.11.  Kamenice A   Hylváty  5:1 (8:8)
29.11.  Milovice   Konstruktiva A  5:1 (10:6)
29.11.  Náchod A   Trutnov B  0:6 (4,5:11,5)
29.11.  MS Brno B   Přelouč  6:0 (12:4)
29.11.  Č.Kostelec B   Trutnov A  2:4 (8,5:7,5)
29.11.  Vyškov A   Ivančice  6:0 (11:5)
29.11.  Blansko   Nové Město B  1:5 (7:9)
29.11.  Ratíškovice   Rosice B  4:2 (10:6)
28.11.  Benešov   Tábor B  4:2 (9:7)
27.11.  Dvůr Králové A   Liberec  1:5 (6:10)
27.11.  Nové Město B   Blansko  2:4 (10:6)
27.11.  Husovice B   Nové Město A  6:0 (12:4)
27.11.  Chotoviny   Slavonice  6:0 (13,5:2,5)
26.11.  Teplice Letná A     1:5 (8:8)
26.11.  Kdyně A   Rudná A  6:0 (15:1)
24.11.  Přerov A   Bohumín  5:1 (10:6)
24.11.  Zlín B   Olomouc B  1:5 (5:11)
05.12.  18:00 Lomnice A Hazlov
06.12.  17:00 Chomutov Lomnice B
06.12.  19:00 Trutnov A Č.Kostelec B
06.12.  19:00 Tábor A Rudná B
07.12.  18:00 Kolín Meteor Praha
07.12.  18:00 Konstruktiva B Jičín B
07.12.  18:00 Dobřany B Kdyně B
07.12.  18:00 Hazlov Lomnice A
07.12.  19:00 Loučovice Nová Bystřice
07.12.  20:00 Konstruktiva A Milovice
08.12.  18:00 Vsetín A Přerov B
08.12.  20:00 Žižkov Praha Poděbrady
09.12.  17:30 Slavonice Chotoviny
09.12.  18:00 Liberec Dvůr Králové
09.12.  18:00 Spořice Trnovany B
09.12.  18:00 Trnovany B Spořice
09.12.  18:00 Olomouc B Zlín B
09.12.  18:00 Benešov Kdyně A
09.12.  18:00 Kamenice A Vyškov A
09.12.  18:00 MS Brno B Husovice B
09.12.  18:00 Nové Město B Rosice B
09.12.  18:00 Bohumín Zlín A
09.12.  18:00 Kdyně A Benešov
09.12.  18:00 Vyškov A Kamenice  A
Aktuální výsledky - Ženy Příští program - Ženy
04.12.  Duchcov   Hazlov  5:1 (9:7)
30.11.  Lomnice     5:1 (12,5:3,5)
28.11.  Bohumín   Val.Meziříčí  1:5 (6:10)
26.11.  Jičín   MS Brno  5:1 (10,5:5,5)
26.11.  Jihlava   Soběnov  6:0 (10:6)
23.11.  Vyškov   Husovice  1:5 (7:9)
22.11.  Vsetín   Ratíškovice  5:1 (11,5:4,5)
21.11.     Lomnice  1:5 (5:11)
15.11.  Rudná   Žižkov Praha  3:3 (6:10)
10.11.  Kdyně   Dobřany  4:2 (10:6)
03.11.  Hazlov   Duchcov  0:6 (4:12)
06.12.  19:00 Husovice Vyškov
12.12.  17:00 Žižkov Praha Rudná
06.09.  18:00 Ratíškovice Vsetín
06.09.  18:00 Husovice Vyškov
06.09.  18:00 Val.Meziříčí Bohumín
06.09.  18:00 Kdyně Rokycany
06.09.  18:00 Jihlava Blansko
06.09.  18:00 Jičín Náchod
06.09.  18:00 Lomnice Slavia Praha
06.09.  18:00 Rokycany Kdyně
06.09.    Blansko Jihlava
web ČKA Fórum  Napište mně /