Pohár ČKA   2018-2019  


Poslední aktualizace: středa, 24. dubna 2019 20:17

Menu Aktuální výsledky - Muži Příští program - Muži Zpravodaje
Rozpisy
  Rozpis PČKA
  Finálový turnaj 
  Formulář přihl. 
MUŽI
Los (pavouk)
  Základní část
  Nadstavba
Výsledky
  1.předkolo
  2.předkolo
  3.předkolo
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony
ŽENY
Los (pavouk)
  Nadstavba
Výsledky
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony

TOPlist 

23.04.  Slavoj Praha   Č.Třebová A    4:2 (10:6)
19.04.  Rokycany A   Husovice A    4:2 (8:8)
18.04.  TJ Třebíč   Duchcov    6:0 (kont.)
17.04.  Dobřany A   Hořice    2:4 (8:8)
16.04.  PSJ Jihlava   Val.Meziříčí    1:5 (6,5:9,5)
14.04.  Duchcov   TJ Třebíč    1:5 (6,5:9,5)
10.04.  Hořice A   Dobřany A    0,5:5,5 (5:11)
07.04.  Rychnov n/Kn   Dobřany B    4:2 (9,5:6,5)
07.04.  Rokytnice n/J A   Slavoj Praha    3:3 (10,5:5,5)
02.04.  Husovice A   Rosice    6:0 (11:5)
30.03.  Dobřany B   Rychnov n/Kn    1:5 (6,5:9,5)
30.03.  Val.Meziříčí   PSJ Jihlava A    1:5 (6,5:9,5)
26.03.  Č.Třebová A   Přerov A    5:1 (10,5:5,5)
26.03.  Rokycany A   Bohušovice    6:0 (13:3)
26.03.  Rosice   Husovice A    1:5 (8:8)
26.03.  Slavoj Praha   Rokytnice n/J A    5:1 (12:4)
19.03.  Přerov A   Č.Třebová A    1:5 (6:10)
12.03.  Bohušovice n/O   Rokycany A    1:5 (5:11)
06.03.  Trnovany   Dobřany B    4:2 (10:6)
05.03.  Dobřany A   Lomnice A    6:0 (14,5:1,5)
05.03.  Husovice A   Prušánky    5:1 (9:7)
05.03.  Rosice   Vsetín    5:1 (9,5:6,5)
05.03.  Č.Třebová A   Solnice    6:0 (12,5:3,5)
04.03.  Rokytnice n/J A   Trutnov A    4:2 (9:7)
29.04.  18:00  PSJ Jihlava A  TJ Třebíč
29.04.  19:30  Rychnov n/Kn  Dobřany A
14.05.  18:00  Č.Třebová A  Slavoj Praha
09.12.  Brno   TJ Třebíč  PSJ Jihlava A
09.12.  Brno   Husovice A  Rokycany A
09.12.  Brno   Dobřany A  Rychnov n/Kn
09.12.  Brno   Rokycany A  Bohušovice
09.12.  Brno   Rokycany A  Bohušovice
09.12.  Brno   Rokycany A  Bohušovice
09.12.  Brno   Rokycany A  Bohušovice
09.12.  Brno   Rokycany A  Bohušovice
09.12.  Brno   Rokycany A  Bohušovice
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
09.12.  Brno   Rokycany   Hazlov B
Aktuální výsledky - Ženy Příští program - Ženy
23.04.  Rosice  Přerov   4:2 (9:7)
16.04.  Rokycany  Žižkov Praha   4:2 (7,5:8,5)
09.04.  Žižkov Praha  Rokycany   1:5 (5:11)
06.04.  Val.Meziříčí  Blansko   1:5 (6:10)
21.03.  Přerov  Rosice   2:4 (7:9)
28.02.  Duchcov  Hazlov   5:1 (12:4)
28.02.  Blansko  Husovice   6:0 (12:4)
28.02.  Přerov  Vyškov   5:1 (11:5)
27.02.  Slavia Praha  Konstruktiva   2:4 (5:11)
26.02.  Náchod  Žižkov Praha   1:5 (6:10)
19.02.  Rosice  PSJ Jihlava   6:0 (12:4)
19.02.  Husovice  Blansko   2:4 (9:7)
28.04.  10:00  Blansko   Val.Meziříčí
08.05.  13:00  Slavia Praha  Duchcov 
14.05.  18:00  Duchcov   Slavia Praha
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
web ČKA Fórum  Napište mně