PRO-TEC CUP   Pohár ČKA   2016-2017  

Poslední aktualizace: pondělí, 16. ledna 2017 12:38

Menu Aktuální výsledky - Muži Příští program - Muži Zpravodaje
Rozpisy
  Rozpis PČKA
  Finálový turnaj 
  Formulář přihl. 
MUŽI
Los (pavouk)
  Základní část
  Nadstavba
Výsledky
  1.předkolo
  2.předkolo
  3.předkolo
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifinále a finále
Výkony
  Nejlepší výkony
ŽENY
Los (pavouk)
  Nadstavba
Výsledky
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifinále a finále
Výkony
  Nejlepší výkony

TOPlist 

15.01.  Ústí n/L   Hazlov  1,5:4,5 (5:11)
12.01.  Olomouc B   Vsetín A  3:3 (9,5:6,5)
11.01.  Trutnov B   Milovice  4:2 (6:10)
10.01.  Kolín   Konstruktiva B  1:5 (9:7)
09.01.  Dačice   Loučovice  4:2 (11:5)
08.01.  Hazlov   Ústí n/L  5:1 (12:4)
07.01.     Lomnice B  4:2 (10:6)
05.01.  Dobřany B   Holýšov A  5:1 (8:8)
05.01.  Zlín A   Bohumín  6:0 (11:5)
05.01.  Vsetín A   Olomouc B  4:2 (9:7)
04.01.  Trutnov A   Hradec Králové  4:2 (10:6)
04.01.  Duchcov   Trnovany B  6:0 (11,5:4,5)
03.01.  Tábor A   Chotoviny  4:2 (7,5:8,5)
03.01.  Rosice B   Nové Město B  6:0 (12:4)
03.01.  Kdyně A   Benešov  6:0 (13:3)
03.01.  Vyškov A   Kamenice A  5:1 (11:5)
02.01.  Konstruktiva B   Kolín  4:2 (10:5:5,5)
30.12.  Lomnice B     2:4 (5:11)
29.12.  Trnovany B   Duchcov  2:4 (7:9)
28.12.  Benešov   Kdyně A  1:5 (4:12)
28.12.  Hradec Králové   Trutnov A  2:4 (7:9)
27.12.  Kamenice A   Vyškov A  2:4 (9:7)
27.12.  Bohumín   Zlín A  6:0 (13:3)
23.12.  Liberec   Žižkov Praha  4:2 (10:6)
09.12.  18:00  Aš Rokycany A
09.12.  18:00 Duchcov Hořice
09.12.  18:00 Hazlov Dobřany A
09.12.  18:00 Kdyně A Slavoj Praha
09.12.  18:00 Bohumín Val.Meziříčí
09.12.  18:00 Vyškov A Husovice A
09.12.  18:00 Vsetín A MS Brno A
09.12.  18:00 Rosice B Olomouc A
09.12.  18:00 Dobřany B Trnovany A
09.12.  18:00 Konstruktiva B Jičín A
09.12.  18:00 Trutnov A Č.Kostelec A
09.12.  18:00 Liberec Vrchlabí A
09.12.  18:00 Milovice Česká Třebová
09.12.  18:00 Chotoviny Jihlava
09.12.  18:00 Dačice Rosice A
09.12.  18:00 Husovice B Třebíč A
09.12.  18:00 Rokycany A  Aš
09.12.  18:00 Hořice Duchcov
09.12.  18:00 Dobřany A Hazlov
09.12.  18:00 Slavoj Praha Kdyně A
09.12.  18:00 Val.Meziříčí Bohumín
09.12.  18:00 Husovice A Vyškov A
09.12.  18:00 MS Brno A Vsetín A
09.12.  18:00 Olomouc A Rosice B
Aktuální výsledky - Ženy Příští program - Ženy
12.12.  Žižkov Praha   Rudná  5:1 (8,5:7,5)
08.12.  Ratíškovice   Vsetín  5:1 (10,5:5,5)
08.12.  Val.Meziříčí   Bohumín  2:4 (6,5:9,5)
06.12.  Husovice   Vyškov  5:1 (10,5:5,5)
04.12.  Duchcov   Hazlov  5:1 (9:7)
30.11.  Lomnice     5:1 (12,5:3,5)
28.11.  Bohumín   Val.Meziříčí  1:5 (6:10)
26.11.  Jičín   MS Brno  5:1 (10,5:5,5)
26.11.  Jihlava   Soběnov  6:0 (10:6)
23.11.  Vyškov   Husovice  1:5 (7:9)
22.11.  Vsetín   Ratíškovice  5:1 (11,5:4,5)
05.02.  11:00 Žižkov Praha Duchcov
07.02.  18:00 Kdyně Rokycany
06.09.    Vsetín Rosice
06.09.    Husovice Zlín
06.09.  18:00 Jihlava Blansko
06.09.    Val.Meziříčí Přerov
06.09.  18:00 Jičín Náchod
06.09.  18:00 Lomnice Slavia Praha
06.09.    Rosice Vsetín
06.09.    Zlín Husovice
06.09.  18:00 Duchcov Žižkov Praha
web ČKA Fórum  Napište mně