Pohár ČKA   2019-2020  


Poslední aktualizace: pátek, 22. listopadu 2019 23:09

Menu Aktuální výsledky - Muži Příští program - Muži Zpravodaje
Rozpisy
  Rozpis PČKA
  Finálový turnaj 
  Formulář přihl
MUŽI
Los (pavouk)
  Základní část
  Nadstavba
Výsledky
  1.předkolo
  2.předkolo
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony
ŽENY
Los (pavouk)
  Nadstavba
Výsledky
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony

TOPlist 

22.11.  Rokytnice n/J A  Meteor Praha    5:1 (9:7)
20.11.  Radlice  Tehovec    4:2 (8,5:7,5)
20.11.  Č.Kostelec A  Svitavy    1:5 (7:9)
20.11.  Dobřany B  Holýšov B    3:3 (7:9)
20.11.  Chomutov  Ústí n/L B    1:5 (4:12)
20.11.  Holýšov C  Kdyně    1:5 (4,5:11,5)
20.11.  Dynamo Liberec  Astra ZM Praha    6:0 (13:3)
19.11.  Náchod B  Hořice B    3:3 (8:8)
19.11.  Přerov C  Zlín    2:4 (6:10)
19.11.  Bohumín  Přerov B    4:2 (10:6)
19.11.  Vyškov B  Husovice B    2:4 (10:6)
19.11.  Konstruktiva  Č.Kostelec B    1:5 (8:8)
19.11.  Č.Kostelec C  Náchod A    2:4 (5:11)
18.11.  Kobylisy Praha  Česká Lípa    5:1 (9,5:6,5)
18.11.  Smiřice  Jičín B    5:1 (12:4)
13.11.  Dvůr Král.n/L  Žižkov Praha    5:1 (8,5:7,5)
13.11.  Holýšov B  Dobřany B    1:5 (7,5:8,5)
13.11.  Loko Ústí n/L B  Chomutov    5:1 (11:5)
12.11.  Nové Město B  Blansko    1,5:4,5 (7:9)
12.11.  Sezimovo Ústí  Rokycany B    2:4 (6:10)
12.11.  Kamenice n/L  Nové Město A    6:0 (13:3)
11.11.  Rokytnice n/J B  Poděbrady    4:2 (8:8)
11.11.  Astra ZM Praha  Dyn Liberec    2:4 (7:9)
11.11.  Spořice  Lomnice B    6:0 (11:5)
24.11.  13:00   Spořice   Lomnice B
24.11.  13:00   Husovice C  PSJ Jihlava B
24.11.  17:00   Mor.Slávia Brno   Brno IV
25.11.  17:00   Lomnice C   Aš B
25.11.  18:00   Meteor Praha  Rokytnice n/J A
25.11.  19:00   Tehovec  Radlice 
25.11.  19:00   Česká Lípa  Kobylisy Praha 
26.11.  17:00   Kolín   Solnice
26.11.  17:00   Poděbrady  Rokytnice n/J B 
26.11.  18:00   Prušánky  Réna Ivančice
26.11.  19:00   Jičín B  Smiřice
27.11.  17:00   Holýšov A   Slavoj Plzeň
25.11.  19:00   Hořice B   Náchod B
26.11.  18:30   Náchod A   Č.Kostelec C
27.11.  17:00   Kdyně   Holýšov C
27.11.  18:30   Zlín   Přerov C
27.11.  19:30   Žižkov Praha   Dvůr Králové
28.11.  18:00   Blansko   Nové Město B
12  Brno   Lomnice D   Loko Ústi n/L A
12  Brno   Loko Ústi n/L A  Lomnice D 
12  Brno   Aš B   Lomnice C
12  Brno   Rokycany B   Sezimovo Ústí
12  Brno   Husovice B   Vyškov B
12  Brno   Přerov B   Bohumín
Aktuální výsledky - Ženy Příští program - Ženy
17.11.    Hazlov A    5:1 (11:5)
02.06.  Rosice  Slavia Praha   5:1 (11:5)
02.06.  Rokycany  Blansko   1:5 (6:10)
01.06.  Slavia Praha  Rokycany   5:1 (9:7)
01.06.  Rosice  Blansko   5:1 (9:7)
14.05.  Duchcov  Slavia Praha   1:5 (5:11)
08.05.  Slavia Praha  Duchcov   3:3 (8:8)
28.04.  Blansko     4,5:1,5 (7:9)
23.04.  Rosice  Přerov   4:2 (9:7)
16.04.  Rokycany  Žižkov Praha   4:2 (7,5:8,5)
09.04.  Žižkov Praha  Rokycany   1:5 (5:11)
09.04.  Žižkov Praha  Rokycany   1:5 (5:11)
24.11.  09:00   Škoda Plzeň   PSJ Jihlava
28.11.  18:00   Dačice   Rosice B
07.12.  12:00   Lomnice   Jičín
10.12.  17:00   Rosice B  Dačice 
14.12.  12:00   Jičín  Lomnice 
12  Brno   Hazlov B   Loko Ústí n/L
12  Brno   PSJ Jihlava  Škoda Plzeň 
12  Brno   Hazlov A  Aš 
12  Brno   Loko Ústí n/L  Hazlov B 
12  Brno   Zlín   Val.Meziříčí
12  Brno   Náchod   Žižkov Praha
12  Brno   Husovice   Přerov
web ČKA Fórum  Napište mně